אודותינו

אנו בוחרים צוות עבור כל הזמנה בנפרד, על מנת לעמוד באופן מלא בדרישות הלקוח שלנו ובפרטי הנושא.

החברה שלנו מובילה בייעוץ סיכונים אסטרטגי המספקת מידע בזמן, מדויק, רלוונטי וניתן לפעולה.

שירותים שלנו

אנו מעצבים אסטרטגיה אינדיבידואלית תוך התחשבות בתנאי השוק הפוליטיים והגיאופוליטיים הנוכחיים ובשינויים האפשריים שלהם. מדי יום אנו עוקבים אחר שינויים בשווקים, חוקים חדשים מוכנסים ומגיבים באופן מיידי, מה שמאפשר לנו להגן על האינטרסים של הלקוחות בזמן. לעוד מידע.

ניתוח מוניטין, סיבות למוניטין שלילי וסיכוני מוניטין, מדיה שליליות וחדשות מזויפות. אסטרטגיות לבניית מוניטין חיובי וכו’. לעוד מידע.

אנו מחפשים הוכחה לחפותם של הלקוחות. תביעה מדינית, הסדר בסדר שיפוטי וקדם משפט והגנה על כבוד. אנו מפתחים אסטרטגיה פרטנית עם כלים ייחודיים לכל לקוח, בהתאם למצבו, המדינה שרוצה להחזירו, המוניטין שלו, אזרחותו וכו’. אנו מובילים את הלקוח לאורך כל התהליך תוך שמירה על מועדי ערעור על החלטות הסגרה, יכולת ערבות, כיבוד זכויות אדם ומתן פסק דין חיובי. לעוד מידע.

הצוות הרב-תחומי שלנו של רואי חשבון, חוקרים, מנתחי נתונים ומומחי טכנולוגיה משפטית פועלים כדי לחשוף את העובדות מאחורי האשמות הלשנה, הסתרת נכסים, רשלנות עובדים, פשעי צווארון לבן, גניבת קניין רוחני ושוחד ושחיתות.

מניעת אירוע לא רצוי היא תמיד קלה, מהירה וזולה יותר. לכן, חלק מהלקוחות שלנו מעדיפים לעבוד לפני העקומה. לדוגמה, למצוא נכסים שנמשכו מחשבונות החברה לחשבונות האישיים של המנהל או השותף. לעוד מידע.

אנו מייעצים בסכסוכים בינלאומיים ובוררות. מעסקאות בעלות פרופיל גבוה לסוגיות רגולטוריות וליטיגציה מורכבת. עורכי הדין שלנו רותמים את הידע שלהם על פני דיסציפלינות משפטיות מרובות כדי לספק פרספקטיבה הוליסטית לעניינים מתוחכמים. לעוד מידע.

אנו מייעצים ללקוחות לאורך מחזור החיים העסקי, לרבות בנושאים כמו אוריינות משפטית ופיננסית, הפחתת סיכונים ונושאים פוליטיים. ההצעה שלנו היא ייחודית, ובכל שלב אנו עוזרים לחברות להימנע מהשלכות רעות. לעוד מידה.

איך אנחנו עובדים

אנו משתמשים במידע ציבורי, מידע שאינו ציבורי, מסמכים שאינם נגישים במלואם או נגישים רק עם גישה מורשית. כמו כן, יש לנו ניסיון באיתור מידע נסתר וזיהוי מידע מזויף.

פרטיות הלקוח היא מעל הכל. אנו שואפים לא לסכן את המוניטין שלנו או את המוניטין של הלקוח שלנו.

אנו מצייתים לכל החוקים החלים במדינות שבהן אנו פועלים.

המשימה שלנו

אנו משתמשים בניסיון שלנו ובכוח הנתונים, הניתוחים המתקדמים והמוצר הייחודי שלנו כדי לעזור ללקוחות שלנו לקבל החלטות טובות יותר ומתוזמנות. הפתרונות החדשניים שלנו מאפשרים לארגונים לנהל סיכונים כמו גניבת זהות, הונאה, הלבנת הון וטרור, ולמנוע פשעים פיננסיים והונאות ביטוח והטבות ממשלתיות.

אנו עוזרים לבעלי היסטוריית אשראי מסורתית להשיג גישה לכספים, מסייעים לסוכנויות למצוא הכנסות שלא נאספו, וחוקרים דרכים לשיפור התוצאות העסקיות עבור חברות בריאות. אנחנו גם עובדים עם רשויות אכיפת החוק בכל העולם כדי לפתור פשעים.

אנו מביאים בהירות למידע, אנו בסופו של דבר עוזרים להפוך קהילות לבטוחות יותר, תעריפי ביטוח מדויקים יותר, מסחר שקוף יותר, החלטות עסקיות קלות יותר ותהליכים יעילים יותר.

הלקוחות שלנו

ניהול החשיפה לסיכונים הקשורים לסנקציות מורכב יותר מפיתוח רשימות של חברות בנות בבעלות רוב, אך לא פחות משמעותי. מסגרת תקינה של בקרת סיכונים מחייבת את היכולת לזהות לקוחות או צדדים נגדיים הקשורים באופן מהותי לשחקנים המוענקים לסנקציה.

עבור חברות בינלאומיות יש לנו מגוון רחב של שירותים.

אנו מסייעים בביצוע פעילותם על ידי חיזוי ומניעה של בעיות על מנת להימנע מהיגררות לשערוריות ולא לשבש את תהליך העבודה.

כמו כן, אנו עוזרים לך לזהות היכן הלקוחות, הספקים, המפיצים והשותפים שלך מעורבים עם שחקנים או סמכויות שיפוט המוענקות בסנקציות.

בנוסף, קבוצת SDK היא מרכיב חשוב בתהליך ה-KYC שלך עבור לקוחות חדשים וקיימים כדי למנוע השלכות מוניטין או רגולטוריות בלתי צפויות.

סוכנויות ממשלתיות מזמינות מאתנו לעתים קרובות שירותי בדיקת נאותות. לדוגמה, כאשר אתה צריך לברר את המידע האמיתי של אדם המבקש אזרחות או מגורים. מקור בירתו. אנחנו לומדים עליו הכל מילדות, כולל קרוביו. זה הכרחי גם כשעורכים חקירות הלבנת הון או כשממשלה או בית משפט רוצים להבין האם אדם נרדף מסיבות פוליטיות.

אנשים בעלי ערך גבוה, אנשי עסקים, פוליטיקאים, פקידים וכו’

משרדי עורכי דין מובילים משתמשים ב-SDK Group במהלך ייעוץ ללקוחות בנושאי סנקציות כלכליות, AML, בקרת יצוא וסחר. כאשר הלקוחות שלך זקוקים לבהירות לגבי החשיפה האפשרית שלהם לשחקנים שהוטלו עליהם סנקציות ולצדדים הקשורים אליהם, SDK Group מספקת ביטחון ויעילות עלות שאין שני להם.

SDK Group מסייעת גם למשרדי עורכי דין לנהל בעצמם את הסיכון הקשור לסנקציות ולמוניטין שלהם. קבל התראה אם לקוח פוטנציאלי או קיים הוא חלק מרשת של שחקנים בעלי סנקציות. מיזוג או רכישה של חברה אחרת או קבוצת עיסוק. סנן במהירות את כל הלקוחות החדשים כדי להציג כל קשר הקשור לסנקציות שעלול ליפול מחוץ לפרופיל הסיכון שלך.

בעת חיתום כיסוי, חקירת תביעות או ניהול סוכנים ושותפי הפצה, הצגת קישורים לא נחשפים לשחקנים וסמכויות שיפוט המוטלות עליה סנקציות בזמן וביעילות היא המפתח.

עם SDK Group, יש לך גישה לנתונים המקיפים ביותר ולניתוחים מתקדמים על צדדים הקשורים לשחקנים וסמכויות שיפוט מוסמכים. היה בטוח שאתה יכול לזהות ולהעריך כיצד יישום הסנקציות נגד כלכלות גדולות, חברות, תעשיות וגופים בבעלות המדינה עשויה להשפיע על המשרד, הלקוחות והעסקאות שלכם.

בעת ביצוע בדיקת נאותות לגבי השקעות ושותפים פוטנציאליים, השתמש ב-SDK Group כדי להציג ולהבין היטב את החשיפה הקשורה לסנקציות לתיקים שלכם.

אם הלקוחות שלך סומכים עליך כדי להקים או לסקור מסגרות לבקרת סיכונים, לבצע פרויקטי רענון או מבט לאחור, לספק תמיכה בבדיקת נאותות, או לנהל סיכוני יחסי ציבור ומוניטין, SDK Group היא הפתרון המקיף שלך לסיכונים הקשורים לסנקציות. שמור את מומחי הסנקציות שלך בקדמת הקצה עם קבוצת SDK.

צור איתנו קשר כדי ללמוד כיצד הלקוחות שלך משתמשים ב-SDK Group, וכיצד תוכל להשתמש ב-SDK Group בהתקשרויות הלקוחות שלך.

הערכים שלנו

אנו האפוטרופוסים של הערכים והרוח הטבועים בקוד.

אנחנו חסרי פניות, אובייקטיביות, מאוזנות ושקופות.

אנו מקפידים על הסטנדרטים האתיים הגבוהים ביותר ונמנעים מהשפעות לא ראויות או ניגודי אינטרסים שיערערו את שיקול הדעת העצמאי והבלתי משוחד שלנו.

אנו מפתחים מדיניות, נהלים ופרקטיקות המשקפים צדק, שוויון ויושרה.

אנו מנהלים עסקים במקצועיות.

אנו מפתחים פתרונות חדשניים ומעשיים כדי לסייע בהטמעה ובעמידה בקוד של בעלי עניין.

אנו מיישמים סטנדרטים של שיטות עבודה מומלצות לכל הפעילויות שלנו.

שירות מקצועי ללא הזכות להיכשל.

אנו שואפים להציע ללקוחות הערכות מעשיות החורגות מהמובן מאליו ומציעות השלכות של אירועים גיאופוליטיים באזורים שבהם הם פועלים.

שירותים פופולאריים

01

סיכון פוליטי

02

איתור נכסים

03

חקירות פיננסיות

04

בינה עסקית