הסגרה

אנו מציעים שירות רגיש ומקצועי כדי לתמוך בך בתחום המשפט המורכב הזה ולהילחם בעניינך.

הסגרה

חיפוש ראיות לחפות. תביעה מדינית, הסדר בסדר שיפוטי וקדם משפט והגנה על כבוד האדם. אנו מפתחים אסטרטגיה פרטנית עם כלים ייחודיים לכל לקוח, בהתאם למצבו, המדינה שרוצה לגרש אותו, המוניטין שלו, אזרחותו וכדומה. אנו מובילים את הלקוח לאורך כל התהליך תוך שמירה על המועדים להגשת ערעור על החלטות הסגרה. , יכולת ערבות, כיבוד זכויות אדם ומתן פסק דין חיובי.

אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם עורכי דין פליליים בחו”ל, המשטרה, החוקרים והתובעים, ובמידת הצורך ניאבק כדי לערער על ההסגרה ולוודא שכל הראיות זמינות להגנתך. אנו יכולים גם לייעץ ולעזור לך להתמודד עם כל הליך הקשור לבית משפט השלום או בג”ץ.

יש לנו שנים של ניסיון וידע מקצועי להביא לתיק שלך ויכולים לטפל בכל סוגי החקירות והתביעות הפליליות הלאומיות והבינלאומיות.

בקשות הסגרה

על רקע פוליטי

ש לנו ניסיון במקרים יוצאי דופן שכללו רדיפה פוליטית. אנו אוספים ראיות מומחים כדי להוכיח שהנאשם נענש על אמונותיו הפוליטיות.

הודעות אדומות מאתגרות האינטרפול / יורופול

אנו חולקים על הכללת אנשים ברשימת ההודעות האדומה של האינטרפול, חוקרים את מצבו של הלקוח ולומדים את הסיבות. אנו אוספים ראיות לחפותו/שלה בגין הסרה מהמסחר.

אנו גם מייעצים כיצד לצפות טוב יותר ולהפחית את הסיכונים בהגעה לרשימת ההודעות האדומה של האינטרפול.

ייעוץ לממשלות זרות

הניסיון שלנו בענייני הסגרה מאפשר למדינות זרות לקבל ייעוץ להסגרה של אנשים הנמצאים במדינות אירופה וצפון אמריקה. ייעצנו לממשלות זרות כיצד יש לנסח את הבקשות שלהן ולגבי המהלך הסביר של התדיינות משפטית.

ייעוץ לאנשים פרטיים

הניסיון שלנו בענייני הסגרה מאפשר גם לאנשים פרטיים לפנות אלינו לייעוץ על מנת להימנע מהסגרה. אנו מפתחים אסטרטגיה אינדיבידואלית עם כלים קלאסיים וייחודיים. אנו יוצרים סביבה בה הלקוח לא יוסגר.

אתגרי זכויות אדם

יש לנו ניסיון בתיקי הסגרה המבוססים על הסיכון להפרות זכויות אדם, לרבות עינויים, מעצר שרירותי או משפט לא הוגן.

מניעת הסגרה

אנו מייעצים לאנשים המודאגים מהסיכונים הקשורים לבקשת הסגרה אפשרית ומופיעים בהודעות האדומות של האינטרפול. אנו מפתחים אסטרטגיית הפחתת סיכונים. מה צריך לעשות בשלב הראשון. לאיזו מדינה ללכת ואיזה סיכונים קיימים שם. איך להגן על עצמך מפני הסגרה ולא לאבד נכסים.

לכן, עדיף לחשוב על זה כאשר אדם עדיין לא עזב את ארצו ורק מתכנן לעשות זאת.

שירותים פופולאריים

01

סיכון פוליטי

02

איתור נכסים

03

חקירות פיננסיות

04

בינה עסקית