שירותים

אנו בוחרים צוות עבור כל הזמנה בנפרד, על מנת לעמוד באופן מלא בדרישות הלקוח שלנו ובפרטי הנושא.

01. סיכון פוליטי

אנו מעצבים אסטרטגיה אינדיבידואלית תוך התחשבות בתנאי השוק הפוליטיים והגיאופוליטיים הנוכחיים ובשינויים האפשריים שלהם. מדי יום אנו עוקבים אחר שינויים בשווקים, חוקים חדשים מוכנסים ומגיבים באופן מיידי, מה שמאפשר לנו להגן על האינטרסים של הלקוחות בזמן.

02. רפוטציה

ניתוח רפוטציה, סיבות למוניטין שלילי וסיכוני מוניטין, מדיה שליליות וחדשות מזויפות. אסטרטגיות לבניית מוניטין חיובי וכו’.

03. הסגרה

אנו מחפשים הוכחה לחפותם של הלקוחות. תביעה מדינית, הסדר בסדר שיפוטי וקדם משפט והגנה על כבוד וכבוד. אנו מפתחים אסטרטגיה אינדיבידואלית עם כלים ייחודיים לכל לקוח, בהתאם למצבו, המדינה שרוצה להחזירו, המוניטין שלו, אזרחותו וכו’.

04. חקירות פיננסיות

הצוות הרב-תחומי שלנו של רואי חשבון, חוקרים, מנתחי נתונים ומומחי טכנולוגיה משפטית פועלים כדי לחשוף את העובדות מאחורי האשמות הלשנה, הסתרת נכסים, רשלנות עובדים, פשעי צווארון לבן, גניבת קניין רוחני ושוחד ושחיתות.

05. ייעוץ מחלוקות

SDK Group מייעצת בסכסוכים בינלאומיים ובוררות. מעסקאות בעלות פרופיל גבוה לסוגיות רגולטוריות וליטיגציה מורכבת, עורכי הדין שלנו רותמים את הידע שלהם על פני דיסציפלינות משפטיות מרובות כדי לספק פרספקטיבה הוליסטית לעניינים מתוחכמים.

06. בינה עסקית

נו מייעצים ללקוחות לאורך מחזור החיים העסקי, לרבות בנושאים כמו אוריינות משפטית ופיננסית, הפחתת סיכונים ונושאים פוליטיים. ההצעה שלנו היא ייחודית, ובכל שלב אנו עוזרים לחברות להימנע מהשלכות רעות.