ייעוץ מחלוקות

אנחנו פותרים את הבעיות הקשות ברמה הגבוהה ביותר.

ייעוץ מחלוקות

S1 Group מייעצת בסכסוכים בינלאומיים ובוררות. מעסקאות בעלות פרופיל גבוה לסוגיות רגולטוריות וליטיגציה מורכבת, עורכי הדין שלנו רותמים את הידע שלהם על פני דיסציפלינות משפטיות מרובות כדי לספק פרספקטיבה הוליסטית לעניינים מתוחכמים.

יש לנו ניסיון רב בתחומים הבאים:

הערכת סיכונים

וחשיפת נזקים

אנו מסייעים בזיהוי והערכת נקודות החוזק והחולשה הפוטנציאליות של עמדת הנזק של היריב, הצעות הפשרה וניתוחי עלות/תועלת כדי לעזור ללקוחות לנהל ביעילות את אסטרטגיות המקרה שלהם.

ניתוחים פיננסיים

ותאוריות נזקים

אנו מסייעים בביצוע ניתוחי שוק ותחרות, קביעות עלויות, ניתוחי אובדן רווחים, מחקרים כלכליים, ניתוחים סטטיסטיים וסקירות בתעשייה כדי לעזור ללקוחותינו לפתח תיאוריות ומודלים של נזקים אמינים המתאימים לבעיות של מקרה. אנו גם מסייעים בביקורת על עמדת היריב.

בוררות

אנו מנוסים בסיוע ללקוחות ויועציהם בנזקים הנוגעים לסכסוכים מסחריים בינלאומיים ובוררויות, לרבות קביעה והוכחת ה”הפסד”, חלופות מאתגרות וקביעת צפיות והפחתה. חלק מהשותפים הבכירים שלנו יכולים לפעול כצדדים ניטרליים בסוגים שונים של סכסוכים ובוררויות פרטיות.

מחלוקות קניה-מכירה

תוך שימוש בניסיון הבינלאומי הרב שלנו במחלוקות על הסכמי רכישה ומכירה, אנו מנתחים את הרישומים הבסיסיים, חוקרים שאלות חשבונאיות מורכבות ומפרשים שינויים חוזיים של עקרונות חשבונאיים מקובלים (GAAP). אנו מתייעצים עם קונים ומוכרים, עובדים כבורר עצמאי או מגישים חוות דעת של עדים מומחים תוך הפרת עניינים משפטיים של ייצוג.

ייעוץ כלכלי

אנו מספקים לסוכנויות ממשלתיות ולסוגים רבים של עסקים תכנון אסטרטגי, ניתוח תמחור, משא ומתן להסדר, מציאת עובדות, ניתוח נזקים, הליכים בבית המשפט וניתוח חשיפה. באמצעות תיאוריה מיקרו-כלכלית וניתוח סטטיסטי ואקונומטרי, אנו עוזרים ליצור תיאורים תמציתיים מבוססי עובדות של התנהגות צרכנים, תאגידים ומוסדיים אחרים – וכיצד היא משפיעה על הביצועים העסקיים, הסיכון והאחריות העסקית, ותהליכים ותוצאות ליטיגציה.

הגנה על כבוד

ומוניטין עסקי

יישוב סכסוך מחוץ לכותלי בית המשפט, המקושר לפגיעה בכבוד, בכבוד ובמוניטין העסקי. ניתוח מורכב של הפרת חוק בתחום ההגנה על הכבוד, הכבוד והמוניטין העסקי בהתחשב במאפיינים הפרטניים של הבעיה. יצירת תיק משפטי ניהול טקטיקות ואסטרטגיה בהתחשב במאפיינים הפרטניים של הבעיה. יישוב סכסוך אפקטיבי מחוץ לבית המשפט.

עדות של עד מומחה

אנשי המקצוע שלנו הם אנשי תקשורת מיומנים בניסויים ובפורומים אחרים ליישוב סכסוכים עם שנים של ניסיון בהעיד בפני שופטים, מושבעים ובוררים בתחומים מורכבים של עסקים, כלכלה וכספים. אנו יכולים גם לסייע במיון, תיאום והכנת עדים מומחים אחרים.

שירותים פופולאריים

01

סיכון פוליטי

02

איתור נכסים

03

חקירות פיננסיות

04

בינה עסקית